рус укр eng

Головна  /   Про компанію   /   Партнерство з Америкен Експрес Глобал Бізнес Тревел

Америкен Експрес Глобал Бізнес Тревел

Сила Партнерства

Америкен Експрес Глобал Бізнес Тревел (ГБТ)® володіє однією з найбільших мереж агентств з організації подорожей, котрі розташовані в більш ніж 140 країнах світу. Обслуговуючи корпоративних клієнтів по всьому світу, компанія Обрій Інк.® вбачає своє призначення у тому, щоб клієнти отримували максимальну цінність від своїх інвестицій в подорожі, через приріст економії, неперевершені стандарти сервісу та вдосконалений контроль над затратами.

Обрій Інк пишається своїм партнерством з Америкен Експрес ГБТ® з 2001 року. Це партнерство об’єднує глобальні міцні сторони Америкен Експрес ГБТ з локальним досвідом та наявністю партнерів в данному регіоні для того, щоб створювати найкращу цінність та надавати з максимально можливим поширенням рівновисокий рівень сервісу та консультування нашим клієнтам.

Завдяки нашому партнерству ми можемо оптимізувати унікальне наповнення нашого сервісу, включаючи зв'язок з авторитетним брендом, індустріальну компетентність та глобальний досвід і масштаб. Працюючи разом, як одна мережа, мы поглиблюємо наші відносини, диферинціюючи наш бізнес по відношенню з конкурентами, залучаючи нових клієнтів нашими унікальними пропозиціями та надаючи однаково якісне обслуговування по всьому світу.

Дізнатись більше про Америкен Експрес Глобал Бізнес Тревел Ви можете за наступною адресою: American Express Global Business Travel.