рус укр eng

Головна  /   Групові та корпоративні заходи

Корпоративні зустрічі та колективні заходи

Обрій Інк.гарантує успіх корпоративних зустрічей та колективних заходів.
Це можливо завдяки тому, що ми розглядаємо кожен захід, як окремий проект з чітко поставленою метою.

Основні складники результативного заходу

Ефективна організація та проведення корпоративних заходів реалізується при оптимальному поєднанні декількох складників організації проектів: 

1. Проектний менеджмент
Ви отримуєте інструмент проектного менеджменту, поєднуючи його з потужним комплексом логістичних послуг. В нашій компетенції планування, розробка, узгодження всіх деталей проекту. Включаючи безпосередньо супровід заходу.

2. Разробка програми та концепції 
Ви отримуєте детальну програму майбутнього заходу, котра відображає методи досягнення поставленої мети та обґрунтування прибутковості вкладених інвестицій.

3. Оптимізація фінансових затрат
Синергії проектного менеджменту та туристичної мережі надійних партнерів в 140 країнах світу дозволяють нам пропонувати найбільш вигідні групові тарифи.

4. Високий стандарт бізнес етики
Обрій Інк.пропагує високі стандарти ведення бізнесу. Ви отримуєте розгорнуту звітність стосовно проведеного заходу – фінансова, управлінська, звітність про задоволення нашими послугами.

5. Ви ставите завдання – ми пропонуємо рішення
При взаємодії з Обрій Інк.ви можете розраховувати на індивідуальний підхід та допомогу – в процесі планування ми враховуємо всі вимоги та побажання клієнтів.

І в той же час пропонуємо найкращі цінові рішення задач, залучаючи своїх партнерів по всьому світу – це великі компанії, що займаються діловим туризмом.

Якщо Ви зацікавились нашою пропозицією, або маєте запитання, зв’яжіться із нами у зручний для Вас спосіб